Clatronic WK 3819 rýchlovarná kanvica 1,7 L 2200 W Čierna
Kód: AGDCLACZE0051Podrobný popis
Clatronic WK 3819 rýchlovarná kanvica 1,7 L 2200 W Čierna| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Filtrovanie | Áno |
| Vyberateľný filter | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Nastaviteľný termostat | Nie |
| Materiál filtra | Vápenec |
| Farba | Čierna |
| LED kontrolka napájania | Áno |
| Skrytý výhrevné teleso | Áno |
| Indikátor úrovne vody | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Páka |
| Ochrana proti vyvareniu vody | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka | 1,7 L |
| Filter proti vodnému kameňu | Áno |
| Výška | 220 mm |
| Hmotnosť | 900 g |
| Šírka | 255 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Príkon | 2200 W |
| Napájací zdroj | AC |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Výklopné veko | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Bezšnúrový | Áno |
| Podsvietený vypínač | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Tvar | Tvar džbánu |
| Typ otvorenia veka | Gombík |
| Osvetlenie | Áno |
| Základňa otočiteľná o 360° | Áno |
| Odkladací priestor na kábel | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 4006160632972 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Filtrovanie: | Áno |
| Vyberateľný filter: | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Nastaviteľný termostat: | Nie |
| Materiál filtra: | Vápenec |
| Farba: | Čierna |
| LED kontrolka napájania: | Áno |
| Skrytý výhrevné teleso: | Áno |
| Indikátor úrovne vody: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Páka |
| Ochrana proti vyvareniu vody: | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka: | 1,7 L |
| Filter proti vodnému kameňu: | Áno |
| Výška: | 220 mm |
| Hmotnosť: | 900 g |
| Šírka: | 255 mm |
| Hĺbka: | 140 mm |
| Príkon: | 2200 W |
| Napájací zdroj: | AC |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Výklopné veko: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Bezšnúrový: | Áno |
| Podsvietený vypínač: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Tvar: | Tvar džbánu |
| Typ otvorenia veka: | Gombík |
| Osvetlenie: | Áno |
| Základňa otočiteľná o 360°: | Áno |
| Odkladací priestor na kábel: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
