Electrolux E4GK1-4GB rýchlovarná kanvica 1,7 L 2200 W Čierna, Nerezová oceľ, Priehľadná
Kód: AGDELCCZE0018Podrobný popis
Electrolux E4GK1-4GB rýchlovarná kanvica 1,7 L 2200 W Čierna, Nerezová oceľ, Priehľadná| Farba | Čierna, Priesvitné, Biela, Nerezová oceľ |
| Nastaviteľný termostat | Nie |
| Kapacita vodného zásobníka | 1,7 L |
| Filter proti vodnému kameňu | Áno |
| Základný materiál | Sklo, Nerezová oceľ |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Výška | 242 mm |
| Hĺbka | 232 mm |
| Šírka | 161 mm |
| Príkon | 2200 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Napájací zdroj | AC |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Podsvietený vypínač | Áno |
| Dĺžka šnúry | 0,75 m |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 7332543789573 |
| Farba: | Čierna, Priesvitné, Biela, Nerezová oceľ |
| Nastaviteľný termostat: | Nie |
| Kapacita vodného zásobníka: | 1,7 L |
| Filter proti vodnému kameňu: | Áno |
| Základný materiál: | Sklo, Nerezová oceľ |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Výška: | 242 mm |
| Hĺbka: | 232 mm |
| Šírka: | 161 mm |
| Príkon: | 2200 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Napájací zdroj: | AC |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Podsvietený vypínač: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 0,75 m |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
