MAESTRO MR-071 rýchlovarná kanvica 1 l (MR-071-BEIGE)
Kód: AGDMEOCZE0172Podrobný popis
MAESTRO MR-071 rýchlovarná kanvica 1 l (MR-071-BEIGE)| Protišmykové podložky | Áno |
| Nastaviteľný termostat | Nie |
| 360-stupňový dizajn | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Podsvietený vypínač | Áno |
| Farba | Béžová |
| Skrytý výhrevné teleso | Áno |
| Odkladací priestor na kábel | Áno |
| Indikátor úrovne vody | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka | 1 L |
| Základňa otočiteľná o 360° | Áno |
| Priemer | 15,3 cm |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Dĺžka šnúry | 0,7 m |
| Výška | 180 mm |
| Šírka | 206 mm |
| Príkon | 1200 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Napájací zdroj | AC |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Materiál | Keramický |
| Bezšnúrový | Áno |
| Upozornenia | Do not leave the unit unattended during operation., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Avoid contact with water when using. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 4897144673896 |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Nastaviteľný termostat: | Nie |
| 360-stupňový dizajn: | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Podsvietený vypínač: | Áno |
| Farba: | Béžová |
| Skrytý výhrevné teleso: | Áno |
| Odkladací priestor na kábel: | Áno |
| Indikátor úrovne vody: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka: | 1 L |
| Základňa otočiteľná o 360°: | Áno |
| Priemer: | 15,3 cm |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Dĺžka šnúry: | 0,7 m |
| Výška: | 180 mm |
| Šírka: | 206 mm |
| Príkon: | 1200 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Napájací zdroj: | AC |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Materiál: | Keramický |
| Bezšnúrový: | Áno |
| Upozornenia: | Do not leave the unit unattended during operation., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Avoid contact with water when using. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
