Rýchlovarná kanvica Maestro MR-024 (MR-024-WHITE) Biela
Kód: AGDMEOCZE0164Podrobný popis
Rýchlovarná kanvica Maestro MR-024 (MR-024-WHITE) Biela| Farba | Biela |
| Kapacita vodného zásobníka | 1,7 L |
| Základný materiál | Plastové |
| Dvojplášťová konštrukcia | Áno |
| Ovládanie teploty | Áno |
| Funkcia uchovania teploty | Áno |
| Indikátor úrovne vody | Áno |
| Vnútorný materiál kanvice | Nerezová oceľ 304 |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstupné napätie | 220 - 240 V |
| Príkon | 1850-2200 W |
| Upozornenia | Do not leave the unit unattended during operation., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Avoid contact with water when using. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 4897144675982 |
| Farba: | Biela |
| Kapacita vodného zásobníka: | 1,7 L |
| Základný materiál: | Plastové |
| Dvojplášťová konštrukcia: | Áno |
| Ovládanie teploty: | Áno |
| Funkcia uchovania teploty: | Áno |
| Indikátor úrovne vody: | Áno |
| Vnútorný materiál kanvice: | Nerezová oceľ 304 |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstupné napätie: | 220 - 240 V |
| Príkon: | 1850-2200 W |
| Upozornenia: | Do not leave the unit unattended during operation., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Avoid contact with water when using. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
