Mesko MS 6411 ryžovar Čierna, nerezová oceľ 1000W
Kód: AGDADLGKE0001Podrobný popis
Mesko MS 6411 ryžovar Čierna, nerezová oceľ 1000W| Odmerka | Áno |
| Lyžica v cene | Áno |
| Funkcia uchovania teploty | Áno |
| Farba | Čierna, Nerezová oceľ |
| Vyberateľná miska | Áno |
| Obsah nádoby | 1,5 L |
| Kontrolka | Áno |
| Výška | 110 mm |
| Priemer | 21,2 cm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Príkon | 1000 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Electric pots |
|---|---|
| EAN: | 5902934838894 |
| Odmerka: | Áno |
| Lyžica v cene: | Áno |
| Funkcia uchovania teploty: | Áno |
| Farba: | Čierna, Nerezová oceľ |
| Vyberateľná miska: | Áno |
| Obsah nádoby: | 1,5 L |
| Kontrolka: | Áno |
| Výška: | 110 mm |
| Priemer: | 21,2 cm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Príkon: | 1000 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
