Bublinkové obálky BESTPAK polstrované obálky K20 50 ks. Biela
Kód: ARPBTPKOP0034Podrobný popis
Bublinkové obálky BESTPAK polstrované obálky K20 50 ks. Biela| Materiál | Papája, Technopolymeru |
| Hmotnosť média | 80 g/m² |
| Veľkosti obálok | K20 |
| Farba | Biela |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Šírka | 370 mm |
| Dĺžka | 480 mm |
| Upozornenia | Do not expose to fire. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Envelopes |
|---|---|
| EAN: | 5905868661576 |
| Materiál: | Papája, Technopolymeru |
| Hmotnosť média: | 80 g/m² |
| Veľkosti obálok: | K20 |
| Farba: | Biela |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Šírka: | 370 mm |
| Dĺžka: | 480 mm |
| Upozornenia: | Do not expose to fire. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
