Maestro MR-315C parnik za oblačila
Kód: AGDMEOPAW0006Podrobný popis
Maestro MR-315C parnik za oblačila| Farba | Čierna, Modrá |
| Bezpečné pre všetky typy tkanín | Áno |
| Vymeniteľná vodná nádrž | Áno |
| Dĺžka šnúry | 2 m |
| Materiál nádrže na uvarenú kávu | Áno |
| Keramický povlak | Áno |
| Vertikálne naparovanie | Áno |
| Dĺžka hadice | 1,8 m |
| On/off vypínač | Áno |
| Automatické vypnutie | Da, v odsotnosti vode po 5 minutah. |
| Nádoba na meranie vody | Da, vključena je 100 ml vodna merica |
| Funkcia parného rázu | Áno |
| Bezpečnostný zámok | parni utripi |
| Automatická regulácia teploty | Áno |
| Doba zahrievania | 20 sek. |
| Šírka | 120 mm |
| Dĺžka | 370 mm |
| Hĺbka | 95 mm |
| Príkon | 1800 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 V |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Evaporation dishes |
|---|---|
| EAN: | 4820096553084 |
| Farba: | Čierna, Modrá |
| Bezpečné pre všetky typy tkanín: | Áno |
| Vymeniteľná vodná nádrž: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 2 m |
| Materiál nádrže na uvarenú kávu: | Áno |
| Keramický povlak: | Áno |
| Vertikálne naparovanie: | Áno |
| Dĺžka hadice: | 1,8 m |
| On/off vypínač: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Da, v odsotnosti vode po 5 minutah. |
| Nádoba na meranie vody: | Da, vključena je 100 ml vodna merica |
| Funkcia parného rázu: | Áno |
| Bezpečnostný zámok: | parni utripi |
| Automatická regulácia teploty: | Áno |
| Doba zahrievania: | 20 sek. |
| Šírka: | 120 mm |
| Dĺžka: | 370 mm |
| Hĺbka: | 95 mm |
| Príkon: | 1800 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 V |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
