Spoločenská hra Hasbro Monopoly Pokémon (poľská edícia)
Kód: GR1HASFAM0001Podrobný popis
Spoločenská hra Hasbro Monopoly Pokémon (poľská edícia)| Hracia doska v cene | Áno |
| Počet herných pešiakov | 4 |
| Pravidlá hry v balení | Áno |
| Počet kociek | 2 |
| Rodinná hra | Áno |
| Herné režimy | Multiplayer |
| Maximálny počet prehrávačov | 4 |
| Odporúčaný vek | Dospelý a dieťa |
| Typ produktu | Stolová hra |
| Odporúčaný vek (min) | 8 rok / roky |
| Žáner | Rodina |
| Odporúčané pohlavia | Akékoľvek pohlavie |
| Minimálny počet hráčov | 2 |
| Odporúčaný vek (max) | 99 rok / roky |
| Typ balenia | Zatvorená škatuľa |
| Výška balenia | 50 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1 kg |
| Šírka balenia | 280 mm |
| Hĺbka balenia | 280 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Family |
|---|---|
| EAN: | 5010996298652 |
| Hracia doska v cene: | Áno |
| Počet herných pešiakov: | 4 |
| Pravidlá hry v balení: | Áno |
| Počet kociek: | 2 |
| Rodinná hra: | Áno |
| Herné režimy: | Multiplayer |
| Maximálny počet prehrávačov: | 4 |
| Odporúčaný vek: | Dospelý a dieťa |
| Typ produktu: | Stolová hra |
| Odporúčaný vek (min): | 8 rok / roky |
| Žáner: | Rodina |
| Odporúčané pohlavia: | Akékoľvek pohlavie |
| Minimálny počet hráčov: | 2 |
| Odporúčaný vek (max): | 99 rok / roky |
| Typ balenia: | Zatvorená škatuľa |
| Výška balenia: | 50 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1 kg |
| Šírka balenia: | 280 mm |
| Hĺbka balenia: | 280 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
