Keramický ohrievač NOVEEN PTC3000 tower smart
Kód: AGDOOVTER0006Podrobný popis
Keramický ohrievač NOVEEN PTC3000 tower smart| Vykurovací výkon | 2000 W |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Vykurovací výkon (min) | 1200 W |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Bezpečnostný spínač | Áno |
| Odpočet | Áno |
| Model | Elektrický keramický ohrievač |
| Počet úrovní výkonu | 2 |
| Prevádzkové režimy | 4 |
| Časovač (max) | 24 h |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Výška | 605 mm |
| Hĺbka | 255 mm |
| Šírka | 255 mm |
| Hmotnosť | 2,35 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Systém ovládania | Tlačidlá, diaľkové ovládanie |
| Vhodné pre | Vnútorný |
| Farba | Biela |
| Vstavaný displej | Áno |
| Typ displeja | LED |
| Možnosti umiestnenia | Podlaha |
| Upozornenia | Do not cover the unit during use to prevent overheating., Keep the device away from flammable materials., Ensure the unit is switched off and disconnected from the power source before cleaning or moving. |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Horľavé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fan heaters |
|---|---|
| EAN: | 5902221622540 |
| Vykurovací výkon: | 2000 W |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Vykurovací výkon (min): | 1200 W |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Bezpečnostný spínač: | Áno |
| Odpočet: | Áno |
| Model: | Elektrický keramický ohrievač |
| Počet úrovní výkonu: | 2 |
| Prevádzkové režimy: | 4 |
| Časovač (max): | 24 h |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Výška: | 605 mm |
| Hĺbka: | 255 mm |
| Šírka: | 255 mm |
| Hmotnosť: | 2,35 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, diaľkové ovládanie |
| Vhodné pre: | Vnútorný |
| Farba: | Biela |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Typ displeja: | LED |
| Možnosti umiestnenia: | Podlaha |
| Upozornenia: | Do not cover the unit during use to prevent overheating., Keep the device away from flammable materials., Ensure the unit is switched off and disconnected from the power source before cleaning or moving. |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Horľavé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
