Ventilator DYSON AM09 Hot + Cool
Kód: AGDDYOTER0001Podrobný popis
Ventilator DYSON AM09 Hot + Cool| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Správne použitie | Vykurovanie/chladenie priestoru |
| Funkcia zvlhčovania | Nie |
| On/off vypínač | Áno |
| Nočný režim | Nie |
| Základný materiál | Plastové |
| Model | Termoelektrický ventilátor |
| Špecifické technológie značky | Air Multiplier |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Nastaviteľný termostat | Elektronická stránka |
| Prevádzkové režimy | 2 |
| Nastavenie výšky | Nie |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Ionizátor | Nie |
| Kmitanie | Áno |
| Vyhrievacie teleso | Keramické vykurovacie teleso PTC |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Vstavaný displej | LED |
| Otočné kolieska | Nie |
| Farba | Strieborná, Biela |
| Výška | 595 mm |
| Šírka | 204 mm |
| Hĺbka | 153 mm |
| Hmotnosť | 2,7 kg |
| Maximálny výkon | 2000 W |
| Typ zdroja | AC |
| Návod na použitie | Áno |
| Typ balenia | Box |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fan heaters |
|---|---|
| EAN: | 5025155088289 |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Správne použitie: | Vykurovanie/chladenie priestoru |
| Funkcia zvlhčovania: | Nie |
| On/off vypínač: | Áno |
| Nočný režim: | Nie |
| Základný materiál: | Plastové |
| Model: | Termoelektrický ventilátor |
| Špecifické technológie značky: | Air Multiplier |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Nastaviteľný termostat: | Elektronická stránka |
| Prevádzkové režimy: | 2 |
| Nastavenie výšky: | Nie |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Ionizátor: | Nie |
| Kmitanie: | Áno |
| Vyhrievacie teleso: | Keramické vykurovacie teleso PTC |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Vstavaný displej: | LED |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Farba: | Strieborná, Biela |
| Výška: | 595 mm |
| Šírka: | 204 mm |
| Hĺbka: | 153 mm |
| Hmotnosť: | 2,7 kg |
| Maximálny výkon: | 2000 W |
| Typ zdroja: | AC |
| Návod na použitie: | Áno |
| Typ balenia: | Box |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
