Stojanový ventilátor Ravanson WT-7050M (meď)
Kód: AGDRAVWEN0040Podrobný popis
Stojanový ventilátor Ravanson WT-7050M (meď)| Farba | Meď |
| Vyžadovaná montáž | Áno |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Základný materiál | Kov |
| Umiestnenie spotrebiča | Podlaha |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Typ motora | Meď |
| Počet vrtuľových listov | 4 |
| Hladina akustického výkonu | 62,5 dB |
| Uhol výkyvu | 90° |
| Ochranná mriežka | Áno |
| Materiál vrtule | Hliník |
| Model | Stojanový ventilátor |
| Hĺbka | 400 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Hmotnosť | 6,2 kg |
| Priemer vrtule | 44,5 cm |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Typ zdroja | AC |
| Spotreba elektrickej energie | 50 W |
| Výška balenia | 590 mm |
| Šírka balenia | 460 mm |
| Hĺbka balenia | 158 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 7 kg |
| Upozornenia | Be especially careful when using the device in the presence of children., Do not obstruct air inlets and outlets while the appliance is in operation., Do not use the blower or fan near water. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fans |
|---|---|
| EAN: | 5902230900806 |
| Farba: | Meď |
| Vyžadovaná montáž: | Áno |
| Nastavenie výšky: | Áno |
| Základný materiál: | Kov |
| Umiestnenie spotrebiča: | Podlaha |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Typ motora: | Meď |
| Počet vrtuľových listov: | 4 |
| Hladina akustického výkonu: | 62,5 dB |
| Uhol výkyvu: | 90° |
| Ochranná mriežka: | Áno |
| Materiál vrtule: | Hliník |
| Model: | Stojanový ventilátor |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Výška: | 1200 mm |
| Šírka: | 450 mm |
| Hmotnosť: | 6,2 kg |
| Priemer vrtule: | 44,5 cm |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Typ zdroja: | AC |
| Spotreba elektrickej energie: | 50 W |
| Výška balenia: | 590 mm |
| Šírka balenia: | 460 mm |
| Hĺbka balenia: | 158 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 7 kg |
| Upozornenia: | Be especially careful when using the device in the presence of children., Do not obstruct air inlets and outlets while the appliance is in operation., Do not use the blower or fan near water. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
