Brita Marella+3 Maxtra Pro PP filter za vodo (2,4 l; modra)
Kód: AGDBRIDZF0192Podrobný popis
Brita Marella+3 Maxtra Pro PP filter za vodo (2,4 l; modra)| Nádoba | Áno |
| Cedidlo | Áno |
| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Vyklápacie veko | Áno |
| Typ vodného filtra | Filtrovacie kanvice |
| Technológie filtrácie MAXTRA | Áno |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Farba | Transparentné, Modrá |
| Kapacita vodného zásobníka | 2,4 L |
| Typ filtra | Maxtra Pro |
| Hĺbka | 105 mm |
| Šírka | 258 mm |
| Výška | 258 mm |
| Typ balenia | Box |
| Upozornenia | Do not use hot liquids., Keep out of the reach of children., Do not wash in the dishwasher. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Filter jugs |
|---|---|
| EAN: | 4006387139049 |
| Nádoba: | Áno |
| Cedidlo: | Áno |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Vyklápacie veko: | Áno |
| Typ vodného filtra: | Filtrovacie kanvice |
| Technológie filtrácie MAXTRA: | Áno |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Farba: | Transparentné, Modrá |
| Kapacita vodného zásobníka: | 2,4 L |
| Typ filtra: | Maxtra Pro |
| Hĺbka: | 105 mm |
| Šírka: | 258 mm |
| Výška: | 258 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Upozornenia: | Do not use hot liquids., Keep out of the reach of children., Do not wash in the dishwasher. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
