Brita Marella + 4 Maxtra Pro PP filtračný džbán
Kód: AGDBRIDZF0210Podrobný popis
Brita Marella + 4 Maxtra Pro PP filtračný džbán| Farba | Biela |
| Typ vodného filtra | Filtrovacie kanvice |
| Materiál veka | Polypropylén (PP) |
| Kapacita filtrovanej vody | 150 L |
| Vyklápacie veko | Áno |
| Typ filtra | Maxtra Pro PP |
| Kapacita vodného zásobníka | 2,4 L |
| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Výška | 258 mm |
| Hĺbka | 105 mm |
| Šírka | 258 mm |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use hot liquids., Do not wash in the dishwasher. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Filter jugs |
|---|---|
| EAN: | 4006387138974 |
| Farba: | Biela |
| Typ vodného filtra: | Filtrovacie kanvice |
| Materiál veka: | Polypropylén (PP) |
| Kapacita filtrovanej vody: | 150 L |
| Vyklápacie veko: | Áno |
| Typ filtra: | Maxtra Pro PP |
| Kapacita vodného zásobníka: | 2,4 L |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Výška: | 258 mm |
| Hĺbka: | 105 mm |
| Šírka: | 258 mm |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use hot liquids., Do not wash in the dishwasher. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
