Brita Marella XL + 5 Maxtra Pro PP filtračný džbán
Kód: AGDBRIDZF0215Podrobný popis
Brita Marella XL + 5 Maxtra Pro PP filtračný džbán| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Farba | Modrá |
| Kapacita filtrovanej vody | 150 L |
| Typ vodného filtra | Filtrovacie kanvice |
| Vyklápacie veko | Áno |
| Materiál veka | Polypropylén (PP) |
| Typ filtra | Maxtra Pro PP |
| Kapacita vodného zásobníka | 3,5 L |
| Šírka | 258 mm |
| Výška | 258 mm |
| Hĺbka | 148 mm |
| Počet filtrov | 5 kusov |
| Upozornenia | Do not use hot liquids., Keep out of the reach of children., Do not wash in the dishwasher. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Filter jugs |
|---|---|
| EAN: | 4006387138936 |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Farba: | Modrá |
| Kapacita filtrovanej vody: | 150 L |
| Typ vodného filtra: | Filtrovacie kanvice |
| Vyklápacie veko: | Áno |
| Materiál veka: | Polypropylén (PP) |
| Typ filtra: | Maxtra Pro PP |
| Kapacita vodného zásobníka: | 3,5 L |
| Šírka: | 258 mm |
| Výška: | 258 mm |
| Hĺbka: | 148 mm |
| Počet filtrov: | 5 kusov |
| Upozornenia: | Do not use hot liquids., Keep out of the reach of children., Do not wash in the dishwasher. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
