BRITA Style ESSENTIAL XL biela filtračná kanvica + 3 x filter MX Pro Pure Performance
Kód: AGDBRIDZF0205Podrobný popis
BRITA Style ESSENTIAL XL biela filtračná kanvica + 3 x filter MX Pro Pure Performance| Nádoba | Áno |
| Počet filtrov | 3 kusov |
| Farba | Biela, Transparentné |
| Kapacita filtrovanej vody | 2,3 l |
| Typ filtra | Maxtra Pro PP |
| Technológie filtrácie MAXTRA | Áno |
| Typ vodného filtra | Filtrovacie kanvice |
| Kapacita vodného zásobníka | 3,6 L |
| Hĺbka | 135 mm |
| Šírka | 259 mm |
| Výška | 273 mm |
| Typ balenia | Box |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Veko s odklápacou klapkou | Áno |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use hot liquids. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Filter jugs |
|---|---|
| EAN: | 4006387144067 |
| Nádoba: | Áno |
| Počet filtrov: | 3 kusov |
| Farba: | Biela, Transparentné |
| Kapacita filtrovanej vody: | 2,3 l |
| Typ filtra: | Maxtra Pro PP |
| Technológie filtrácie MAXTRA: | Áno |
| Typ vodného filtra: | Filtrovacie kanvice |
| Kapacita vodného zásobníka: | 3,6 L |
| Hĺbka: | 135 mm |
| Šírka: | 259 mm |
| Výška: | 273 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Veko s odklápacou klapkou: | Áno |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use hot liquids. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
