Filtračná kanvica Brita Style Essential + 3 MAXTRA PRO PURE PERFORMANCE (Biela)
Kód: AGDBRIDZF0219Podrobný popis
Filtračná kanvica Brita Style Essential + 3 MAXTRA PRO PURE PERFORMANCE (Biela)| Cedidlo | Áno |
| Počet filtrov | 3 kusov |
| Nádoba | Áno |
| Farba | Biela |
| Materiál | Technopolymeru |
| Typ vodného filtra | Filtrovacie kanvice |
| Technológie filtrácie MAXTRA | Áno |
| Materiál rukoväte | Plastové |
| Kapacita vodného zásobníka | 2,4 L |
| Typ filtra | Maxtra Pro PP |
| Vyklápacie veko | Áno |
| Kapacita filtrovanej vody | 1,4 L |
| Šírka | 239 mm |
| Hĺbka | 105 mm |
| Výška | 273 mm |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Typ balenia | Box |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Vhodný pre dvere chladničky | Áno |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Veko s odklápacou klapkou | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use hot liquids. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Filter jugs |
|---|---|
| EAN: | 4006387145095 |
| Cedidlo: | Áno |
| Počet filtrov: | 3 kusov |
| Nádoba: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | Technopolymeru |
| Typ vodného filtra: | Filtrovacie kanvice |
| Technológie filtrácie MAXTRA: | Áno |
| Materiál rukoväte: | Plastové |
| Kapacita vodného zásobníka: | 2,4 L |
| Typ filtra: | Maxtra Pro PP |
| Vyklápacie veko: | Áno |
| Kapacita filtrovanej vody: | 1,4 L |
| Šírka: | 239 mm |
| Hĺbka: | 105 mm |
| Výška: | 273 mm |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Typ balenia: | Box |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Vhodný pre dvere chladničky: | Áno |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Veko s odklápacou klapkou: | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use hot liquids. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
