Filtračná kanvica Brita Style Essential + 4 vložky Maxtra Pro Pure Performance (piesková)
Kód: AGDBRIDZF0208Podrobný popis
Filtračná kanvica Brita Style Essential + 4 vložky Maxtra Pro Pure Performance (piesková)| Nádoba | Áno |
| Je možné umývať v umývačke | Áno (okrem indikátora Smart Light LED) |
| Kapacita filtrovanej vody | 1,4 L |
| Vyklápacie veko | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka | 2,4 L |
| Technológie filtrácie MAXTRA | Áno |
| Typ vodného filtra | Filtrovacie kanvice |
| Inteligentné LED svetlo – intuitívny indikátor opotrebenia filtra | Áno |
| Farba | Piesková |
| Šírka | 239 mm |
| Výška | 273 mm |
| Hĺbka | 105 mm |
| Hmotnosť | 581 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Filter jugs |
|---|---|
| EAN: | 4006387145071 |
| Nádoba: | Áno |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno (okrem indikátora Smart Light LED) |
| Kapacita filtrovanej vody: | 1,4 L |
| Vyklápacie veko: | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka: | 2,4 L |
| Technológie filtrácie MAXTRA: | Áno |
| Typ vodného filtra: | Filtrovacie kanvice |
| Inteligentné LED svetlo – intuitívny indikátor opotrebenia filtra: | Áno |
| Farba: | Piesková |
| Šírka: | 239 mm |
| Výška: | 273 mm |
| Hĺbka: | 105 mm |
| Hmotnosť: | 581 g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
