Filtračná kanvica BRITA Style ESSENTIAL XL tmavomodrá + 3 x filter MX Pro Pure Performance
Kód: AGDBRIDZF0207Podrobný popis
Filtračná kanvica BRITA Style ESSENTIAL XL tmavomodrá + 3 x filter MX Pro Pure Performance| Počet filtrov | 3 kusov |
| Nádoba | Áno |
| Technológie filtrácie MAXTRA | Áno |
| Farba | Tmavomodrá, Transparentné |
| Kapacita filtrovanej vody | 2,3 l |
| Typ vodného filtra | Filtrovacie kanvice |
| Typ filtra | Maxtra Pro PP |
| Kapacita vodného zásobníka | 3,6 L |
| Hĺbka | 135 mm |
| Šírka | 259 mm |
| Výška | 273 mm |
| Typ balenia | Box |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Veko s odklápacou klapkou | Áno |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use hot liquids. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Filter jugs |
|---|---|
| EAN: | 4006387145194 |
| Počet filtrov: | 3 kusov |
| Nádoba: | Áno |
| Technológie filtrácie MAXTRA: | Áno |
| Farba: | Tmavomodrá, Transparentné |
| Kapacita filtrovanej vody: | 2,3 l |
| Typ vodného filtra: | Filtrovacie kanvice |
| Typ filtra: | Maxtra Pro PP |
| Kapacita vodného zásobníka: | 3,6 L |
| Hĺbka: | 135 mm |
| Šírka: | 259 mm |
| Výška: | 273 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Veko s odklápacou klapkou: | Áno |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use hot liquids. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
