Deuter First Aid Kit Cestovná lekárnička
Kód: SURDUTPPO0005Podrobný popis
Deuter First Aid Kit Cestovná lekárnička| Farba skrine | Oranžová |
| Model | Cestovná lekárnička |
| Typ uzáveru | Zips |
| Hmotnosť | 300 g |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Šírka | 180 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | First aid |
|---|---|
| EAN: | 4046051180403 |
| Farba skrine: | Oranžová |
| Model: | Cestovná lekárnička |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Hmotnosť: | 300 g |
| Výška: | 120 mm |
| Hĺbka: | 60 mm |
| Šírka: | 180 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
