Deuter First Aid Kit Waterproof Sport first aid kit
Kód: SURDUTPPO0007Podrobný popis
Deuter First Aid Kit Waterproof Sport first aid kit| Model | Sport first aid kit |
| Farba skrine | Oranžová |
| Vodeodolný | Áno |
| Výška | 240 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Hmotnosť | 300 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | First aid |
|---|---|
| EAN: | 4046051180427 |
| Model: | Sport first aid kit |
| Farba skrine: | Oranžová |
| Vodeodolný: | Áno |
| Výška: | 240 mm |
| Šírka: | 160 mm |
| Hĺbka: | 100 mm |
| Hmotnosť: | 300 g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
