REBEL ACTIVE Step na aerobik a fitness cvičenia, 3 úrovne, sivo-fialová
Kód: SIFRELAKC0003Podrobný popis
REBEL ACTIVE Step na aerobik a fitness cvičenia, 3 úrovne, sivo-fialová| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Farba | Šedá, Purpurová |
| Materiál | Polypropylén |
| Protiskluzový povrch | Áno |
| Možné nastavenie výšky | Áno |
| Šírka | 230 mm |
| Dĺžka | 780 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fitness accessories |
|---|---|
| EAN: | 5901890100069 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Farba: | Šedá, Purpurová |
| Materiál: | Polypropylén |
| Protiskluzový povrch: | Áno |
| Možné nastavenie výšky: | Áno |
| Šírka: | 230 mm |
| Dĺžka: | 780 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
