ADATA 64GB C008 USB Type-A 2.0 pamäťová karta Modrá, biela
Kód: PAMADTFLD0148Podrobný popis
ADATA 64GB C008 USB Type-A 2.0 pamäťová karta Modrá, biela| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS 9.0 |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Pro, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows XP Home, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows 8 Pro x64 |
| Plug and Play | Áno |
| Kapacita | 64 GB |
| USB verzia | 2.0 |
| Rozhranie zariadenia | USB Typ-A |
| Kompatibilný s Mac OS | Áno |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Výška | 9 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Šírka | 20 mm |
| Hmotnosť | 10 g |
| Farba | Modrá |
| Formát | Klzné |
| Ochrana heslom | Nie |
| Čítačka odtlačkov prstov | Nie |
| Prístup zabezpečený cez PIN | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 4713435791462 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS 9.0 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Pro, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows XP Home, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows 8 Pro x64 |
| Plug and Play: | Áno |
| Kapacita: | 64 GB |
| USB verzia: | 2.0 |
| Rozhranie zariadenia: | USB Typ-A |
| Kompatibilný s Mac OS: | Áno |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Výška: | 9 mm |
| Hĺbka: | 60 mm |
| Šírka: | 20 mm |
| Hmotnosť: | 10 g |
| Farba: | Modrá |
| Formát: | Klzné |
| Ochrana heslom: | Nie |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| Prístup zabezpečený cez PIN: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
