ADATA DashDrive UV128 32GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) čierna, modrá
Kód: PAMADTFLD0037Podrobný popis
ADATA DashDrive UV128 32GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) čierna, modrá| Podporované operačné systémy Windows | Windows XP Professional, Windows 8 Enterprise, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows 7 Starter, Windows XP Home x64, Windows XP Professional x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.5 Leopard |
| Plug and Play | Áno |
| Kapacita | 32 GB |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Výška | 10 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Hmotnosť | 10 g |
| Šírka | 20 mm |
| Farba | Čierna, Modrá |
| Napájaný z USB | Áno |
| Požadované USB | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 4713435796641 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows XP Professional, Windows 8 Enterprise, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows 7 Starter, Windows XP Home x64, Windows XP Professional x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.5 Leopard |
| Plug and Play: | Áno |
| Kapacita: | 32 GB |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Výška: | 10 mm |
| Hĺbka: | 60 mm |
| Hmotnosť: | 10 g |
| Šírka: | 20 mm |
| Farba: | Čierna, Modrá |
| Napájaný z USB: | Áno |
| Požadované USB: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
