Kingston Technology DataTraveler Exodia S USB kľúč 128 GB USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Čierna, Tyrkysová
Kód: PAMKINFLD0435Podrobný popis
Kingston Technology DataTraveler Exodia S USB kľúč 128 GB USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Čierna, Tyrkysová| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Pro, Windows 11, Windows 11 Pro, Windows 11 x64, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Home, Windows 11 Enterprise x64, Windows 10 Pro x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise |
| Kompatibilný s Mac OS | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kapacita | 128 GB |
| Ostatné podporované operačné systémy | ChromeOS |
| Rozhranie zariadenia | USB Typ-A |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows 11/10, macOS (v. 12.7.6 +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hĺbka | 57 mm |
| Výška | 11,8 mm |
| Hmotnosť | 8,32 g |
| Šírka | 19 mm |
| Farba | Čierna |
| Formát | Kĺb |
| Výška balenia | 114,3 mm |
| Šírka balenia | 101,6 mm |
| Hĺbka balenia | 12,9 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 14,63 g |
| Typ balenia | Visiaca škatuľa |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 121,9 mm |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 110,5 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 193 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 25 kusov |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 441,65 g |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 60 °C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 740617348699 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Pro, Windows 11, Windows 11 Pro, Windows 11 x64, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Home, Windows 11 Enterprise x64, Windows 10 Pro x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise |
| Kompatibilný s Mac OS: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kapacita: | 128 GB |
| Ostatné podporované operačné systémy: | ChromeOS |
| Rozhranie zariadenia: | USB Typ-A |
| Kompatibilné operačné systémy: | Windows 11/10, macOS (v. 12.7.6 +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hĺbka: | 57 mm |
| Výška: | 11,8 mm |
| Hmotnosť: | 8,32 g |
| Šírka: | 19 mm |
| Farba: | Čierna |
| Formát: | Kĺb |
| Výška balenia: | 114,3 mm |
| Šírka balenia: | 101,6 mm |
| Hĺbka balenia: | 12,9 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 14,63 g |
| Typ balenia: | Visiaca škatuľa |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 121,9 mm |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 110,5 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 193 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 25 kusov |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 441,65 g |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 60 °C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
