Kingston Technology DataTraveler Exodia S USB kľúč 512 GB USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Čierna, Žltá
Kód: PAMKINFLD0437Podrobný popis
Kingston Technology DataTraveler Exodia S USB kľúč 512 GB USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Čierna, Žltá| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 Education, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Home, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10, Windows 11 x64, Windows 10 Pro, Windows 11 Pro, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 10 Enterprise, Windows 11, Windows 10 Pro x64 |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Rozhranie zariadenia | USB Typ-A |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kapacita | 512 GB |
| Kompatibilný s Mac OS | Áno |
| Ostatné podporované operačné systémy | ChromeOS |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows 11/10, macOS (v. 12.7.6 +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hĺbka | 57 mm |
| Hmotnosť | 8,72 g |
| Výška | 11,8 mm |
| Šírka | 19 mm |
| Farba | Čierna |
| Formát | Kĺb |
| Výška balenia | 114,3 mm |
| Hĺbka balenia | 12,9 mm |
| Typ balenia | Visiaca škatuľa |
| Šírka balenia | 101,6 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 15,03 g |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 193 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 25 kusov |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 451,65 g |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 110,5 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 121,9 mm |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 60 °C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 740617348774 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 Education, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Home, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10, Windows 11 x64, Windows 10 Pro, Windows 11 Pro, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 10 Enterprise, Windows 11, Windows 10 Pro x64 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Rozhranie zariadenia: | USB Typ-A |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kapacita: | 512 GB |
| Kompatibilný s Mac OS: | Áno |
| Ostatné podporované operačné systémy: | ChromeOS |
| Kompatibilné operačné systémy: | Windows 11/10, macOS (v. 12.7.6 +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hĺbka: | 57 mm |
| Hmotnosť: | 8,72 g |
| Výška: | 11,8 mm |
| Šírka: | 19 mm |
| Farba: | Čierna |
| Formát: | Kĺb |
| Výška balenia: | 114,3 mm |
| Hĺbka balenia: | 12,9 mm |
| Typ balenia: | Visiaca škatuľa |
| Šírka balenia: | 101,6 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 15,03 g |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 193 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 25 kusov |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 451,65 g |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 110,5 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 121,9 mm |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 60 °C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
