SanDisk Cruzer Blade USB kľúč 128 GB USB Typ-A 2.0 Čierna, Červená
Kód: PAMSADFLD0146Podrobný popis
SanDisk Cruzer Blade USB kľúč 128 GB USB Typ-A 2.0 Čierna, Červená| Podporované operačné systémy Windows | Windows 8 Enterprise, Windows 8 x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 7 Home Premium, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64 |
| Plug and Play | Áno |
| Kapacita | 128 GB |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Rozhranie zariadenia | USB Typ-A |
| USB verzia | 2.0 |
| Kompatibilný s Mac OS | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Výška | 41,5 mm |
| Hmotnosť | 2,5 g |
| Hĺbka | 7,4 mm |
| Šírka | 17,6 mm |
| Farba | Čierna |
| Formát | Bez krytu konektora |
| Certifikácia | CE, FCC |
| Typ balenia | Blistr |
| Hmotnosť vrátane balenia | 21,7 g |
| Hĺbka balenia | 6,35 mm |
| Šírka balenia | 76,2 mm |
| Výška balenia | 127 mm |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 146 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 86 mm |
| HS kód | 84717070 |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 264 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 50 kusov |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 1,17 kg |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -10 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 35 °C |
| Čítačka odtlačkov prstov | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 619659125905 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 8 Enterprise, Windows 8 x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 7 Home Premium, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64 |
| Plug and Play: | Áno |
| Kapacita: | 128 GB |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Rozhranie zariadenia: | USB Typ-A |
| USB verzia: | 2.0 |
| Kompatibilný s Mac OS: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Výška: | 41,5 mm |
| Hmotnosť: | 2,5 g |
| Hĺbka: | 7,4 mm |
| Šírka: | 17,6 mm |
| Farba: | Čierna |
| Formát: | Bez krytu konektora |
| Certifikácia: | CE, FCC |
| Typ balenia: | Blistr |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 21,7 g |
| Hĺbka balenia: | 6,35 mm |
| Šírka balenia: | 76,2 mm |
| Výška balenia: | 127 mm |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 146 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 86 mm |
| HS kód: | 84717070 |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 264 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 50 kusov |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 1,17 kg |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -10 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 35 °C |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
