SanDisk iXpand USB kľúč 64 GB USB Type-A / Lightning 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Čierna, Strieborná
Kód: PAMSADFLD0249Podrobný popis
SanDisk iXpand USB kľúč 64 GB USB Type-A / Lightning 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Čierna, Strieborná| Kapacita | 64 GB |
| Rozhranie zariadenia | USB Type-A / Lightning |
| USB verzia | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Hĺbka | 12 mm |
| Šírka | 53 mm |
| Výška | 12,5 mm |
| Ochranné funkcie | Odolné proti poškriabaniu |
| Farba | Čierna |
| LED indikátory | Áno |
| Krúžok na kľúče | Áno |
| Formát | Kĺb |
| Základný materiál | Kov, Plast |
| Šírka balenia | 102 mm |
| Hĺbka balenia | 152 mm |
| Výška balenia | 12 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 19 g |
| HS kód | 84717070 |
| Upozornenia | Do not expose to moisture., Avoid impacts and shocks., Keep away from sources of heat. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 619659169381 |
| Kapacita: | 64 GB |
| Rozhranie zariadenia: | USB Type-A / Lightning |
| USB verzia: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Hĺbka: | 12 mm |
| Šírka: | 53 mm |
| Výška: | 12,5 mm |
| Ochranné funkcie: | Odolné proti poškriabaniu |
| Farba: | Čierna |
| LED indikátory: | Áno |
| Krúžok na kľúče: | Áno |
| Formát: | Kĺb |
| Základný materiál: | Kov, Plast |
| Šírka balenia: | 102 mm |
| Hĺbka balenia: | 152 mm |
| Výška balenia: | 12 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 19 g |
| HS kód: | 84717070 |
| Upozornenia: | Do not expose to moisture., Avoid impacts and shocks., Keep away from sources of heat. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
