SanDisk SDCZ75-128G-G46 USB kľúč 128 GB USB Typ-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Strieborná
Kód: PAMSADFLD0258Podrobný popis
SanDisk SDCZ75-128G-G46 USB kľúč 128 GB USB Typ-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Strieborná| Kapacita | 128 GB |
| Rozhranie zariadenia | USB Typ-C |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hĺbka | 45,7 mm |
| Výška | 11,9 mm |
| Šírka | 16 mm |
| Hmotnosť | 10,43 g |
| Farba | Strieborná |
| Formát | Klzné |
| Šírka balenia | 153 mm |
| Výška balenia | 12 mm |
| Hĺbka balenia | 102 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 22 g |
| Upozornenia | Do not expose to moisture., Avoid impacts and shocks., Keep away from sources of heat. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 619659203368 |
| Kapacita: | 128 GB |
| Rozhranie zariadenia: | USB Typ-C |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hĺbka: | 45,7 mm |
| Výška: | 11,9 mm |
| Šírka: | 16 mm |
| Hmotnosť: | 10,43 g |
| Farba: | Strieborná |
| Formát: | Klzné |
| Šírka balenia: | 153 mm |
| Výška balenia: | 12 mm |
| Hĺbka balenia: | 102 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 22 g |
| Upozornenia: | Do not expose to moisture., Avoid impacts and shocks., Keep away from sources of heat. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
