SanDisk Ultra Fit USB kľúč 128 GB USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Čierna
Kód: PAMSADFLD0179Podrobný popis
SanDisk Ultra Fit USB kľúč 128 GB USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Čierna| Rýchlosť čítania | 130 MB/s |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kapacita | 128 GB |
| Plug and Play | Áno |
| Rozhranie zariadenia | USB Typ-A |
| Rýchlosť čítania USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 130 MB/s |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hmotnosť | 1,28 g |
| Výška | 8,8 mm |
| Hĺbka | 19,1 mm |
| Šírka | 15,9 mm |
| Formát | Bez krytu konektora |
| Farba | Čierna |
| Krúžok na kľúče | Áno |
| Výška balenia | 10 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 35 g |
| Hĺbka balenia | 153 mm |
| Šírka balenia | 101 mm |
| HS kód | 84717070 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 35 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -10 - 70 °C |
| Čítačka odtlačkov prstov | Nie |
| Upozornenia | Avoid impacts and shocks., Do not expose to moisture., Keep away from sources of heat. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 619659163761 |
| Rýchlosť čítania: | 130 MB/s |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kapacita: | 128 GB |
| Plug and Play: | Áno |
| Rozhranie zariadenia: | USB Typ-A |
| Rýchlosť čítania USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): | 130 MB/s |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hmotnosť: | 1,28 g |
| Výška: | 8,8 mm |
| Hĺbka: | 19,1 mm |
| Šírka: | 15,9 mm |
| Formát: | Bez krytu konektora |
| Farba: | Čierna |
| Krúžok na kľúče: | Áno |
| Výška balenia: | 10 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 35 g |
| Hĺbka balenia: | 153 mm |
| Šírka balenia: | 101 mm |
| HS kód: | 84717070 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 35 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -10 - 70 °C |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| Upozornenia: | Avoid impacts and shocks., Do not expose to moisture., Keep away from sources of heat. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
