SanDisk ULTRA FLAIR USB kľúč 128 GB USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Čierna, Strieborná
Kód: PAMSADFLD0137Podrobný popis
SanDisk ULTRA FLAIR USB kľúč 128 GB USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Čierna, Strieborná| Plug and Play | Áno |
| Kapacita | 128 GB |
| Rýchlosť čítania | 150 MB/s |
| Rýchlosť zápisu | 150 MB/s |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Rozhranie zariadenia | USB Typ-A |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hĺbka | 42,4 mm |
| Šírka | 13,2 mm |
| Výška | 6,6 mm |
| Farba | Čierna |
| Formát | Bez krytu konektora |
| HS kód | 84717070 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 45 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -10 - 70 °C |
| Ochrana heslom | Áno |
| Upozornenia | Avoid impacts and shocks., Do not expose to moisture., Keep away from sources of heat. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 619659136710 |
| Plug and Play: | Áno |
| Kapacita: | 128 GB |
| Rýchlosť čítania: | 150 MB/s |
| Rýchlosť zápisu: | 150 MB/s |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Rozhranie zariadenia: | USB Typ-A |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hĺbka: | 42,4 mm |
| Šírka: | 13,2 mm |
| Výška: | 6,6 mm |
| Farba: | Čierna |
| Formát: | Bez krytu konektora |
| HS kód: | 84717070 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 45 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -10 - 70 °C |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid impacts and shocks., Do not expose to moisture., Keep away from sources of heat. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
