SanDisk Ultra Flair USB kľúč 512 GB USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Strieborná
Kód: PAMSADFLD0246Podrobný popis
SanDisk Ultra Flair USB kľúč 512 GB USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Strieborná| Rýchlosť čítania | 150 MB/s |
| Kapacita | 512 GB |
| Rozhranie zariadenia | USB Typ-A |
| Plug and Play | Áno |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Výška | 6,6 mm |
| Hĺbka | 13,2 mm |
| Šírka | 42,4 mm |
| Krúžok na kľúče | Áno |
| Farba | Strieborná |
| Formát | Bez krytu konektora |
| Hmotnosť vrátane balenia | 50 g |
| Hĺbka balenia | 153 mm |
| Šírka balenia | 102 mm |
| Výška balenia | 8 mm |
| HS kód | 84717070 |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -10 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 35 °C |
| Prístup zabezpečený cez PIN | Nie |
| Čítačka odtlačkov prstov | Nie |
| Ochrana heslom | Áno |
| Upozornenia | Avoid impacts and shocks., Do not expose to moisture., Keep away from sources of heat. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 619659179489 |
| Rýchlosť čítania: | 150 MB/s |
| Kapacita: | 512 GB |
| Rozhranie zariadenia: | USB Typ-A |
| Plug and Play: | Áno |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Výška: | 6,6 mm |
| Hĺbka: | 13,2 mm |
| Šírka: | 42,4 mm |
| Krúžok na kľúče: | Áno |
| Farba: | Strieborná |
| Formát: | Bez krytu konektora |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 50 g |
| Hĺbka balenia: | 153 mm |
| Šírka balenia: | 102 mm |
| Výška balenia: | 8 mm |
| HS kód: | 84717070 |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -10 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 35 °C |
| Prístup zabezpečený cez PIN: | Nie |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid impacts and shocks., Do not expose to moisture., Keep away from sources of heat. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
