Silicon Power 8GB Blaze B02 USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pamäťová karta Čierna
Kód: PAMSLPFLD0013Podrobný popis
Silicon Power 8GB Blaze B02 USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pamäťová karta Čierna| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows XP Professional, Windows 10 Home, Windows 7 Starter, Windows XP Home x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows XP Professional x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 10 Education, Windows 7 Home Premium, Windows XP Home |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rozhranie zariadenia | USB Typ-A |
| Kapacita | 8 GB |
| Hĺbka | 60,6 mm |
| Výška | 8,1 mm |
| Hmotnosť | 8 g |
| Šírka | 18 mm |
| Základný materiál | Plast |
| Krúžok na kľúče | Áno |
| Farba | Čierna |
| Formát | Čiapky |
| Certifikácia | CE/FCC/BSMI/Green dot/WEEE/RoHS |
| HS kód | 84717070 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 70 °C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 4712702646443 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows XP Professional, Windows 10 Home, Windows 7 Starter, Windows XP Home x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows XP Professional x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 10 Education, Windows 7 Home Premium, Windows XP Home |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rozhranie zariadenia: | USB Typ-A |
| Kapacita: | 8 GB |
| Hĺbka: | 60,6 mm |
| Výška: | 8,1 mm |
| Hmotnosť: | 8 g |
| Šírka: | 18 mm |
| Základný materiál: | Plast |
| Krúžok na kľúče: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Formát: | Čiapky |
| Certifikácia: | CE/FCC/BSMI/Green dot/WEEE/RoHS |
| HS kód: | 84717070 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 70 °C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
