USB flash disk ADATA UV320 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) zelená, biela
Kód: PAMADTFLD0083Podrobný popis
USB flash disk ADATA UV320 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) zelená, biela| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS 9.2, Mac OS 9.1, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS 9.0, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.5 Leopard |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows 8 Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 7, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 10, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows Vista Home Premium, Windows 10 Education, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 10 Pro x64 |
| Kompatibilný s Mac OS | Áno |
| Plug and Play | Áno |
| Kapacita | 128 GB |
| Rozhranie zariadenia | USB Typ-A |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Šírka | 19,5 mm |
| Hĺbka | 55 mm |
| Výška | 10,2 mm |
| Hmotnosť | 7,9 g |
| Formát | Klzné |
| Farba | Zelená |
| Šírka balenia | 114,3 mm |
| Hĺbka balenia | 101,6 mm |
| Výška balenia | 10,3 mm |
| Ochrana heslom | Nie |
| Prístup zabezpečený cez PIN | Nie |
| Čítačka odtlačkov prstov | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 4713218462855 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS 9.2, Mac OS 9.1, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS 9.0, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.5 Leopard |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise x64, Windows 8 Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 7, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows 10, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows Vista Ultimate, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows Vista Home Premium, Windows 10 Education, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 10 Pro x64 |
| Kompatibilný s Mac OS: | Áno |
| Plug and Play: | Áno |
| Kapacita: | 128 GB |
| Rozhranie zariadenia: | USB Typ-A |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Šírka: | 19,5 mm |
| Hĺbka: | 55 mm |
| Výška: | 10,2 mm |
| Hmotnosť: | 7,9 g |
| Formát: | Klzné |
| Farba: | Zelená |
| Šírka balenia: | 114,3 mm |
| Hĺbka balenia: | 101,6 mm |
| Výška balenia: | 10,3 mm |
| Ochrana heslom: | Nie |
| Prístup zabezpečený cez PIN: | Nie |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
