Black Diamond Astro 300 Grafit Čelovka
Kód: SURBL1LAA0023Podrobný popis
Black Diamond Astro 300 Grafit Čelovka| Počet batérií v cene | 3 kusov |
| Návod na použitie | Áno |
| Vrátane batérií | Áno |
| Svetelný tok | 300 lm |
| Režimy svetla | Režim blikania, Najvyšší, Stredná, Nízke |
| Stmievateľné | Áno |
| Minimálny dosah svetla | 8 m |
| Maximálny dosah svetla | 55 m |
| Vodeodolný | Nie |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IPX4 |
| Hmotnosť | 42 g |
| Akumulátor | Áno |
| Typ batérie | Alkalická/Li-Ion, AAA |
| Počet podporovaných batérií | 3 |
| Kapacita batérie | 1500 mAh |
| Typ svietidla | Čelovka |
| Nastaviteľný popruh na hlavu | Áno |
| Farba | Grafit |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Batteries should not be left in the device for long periods of time without being used., Do not keep the torch near heat sources., Avoid contact of the torch with water if it is not waterproof. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Flashlights and accessories |
|---|---|
| EAN: | 793661519850 |
| Počet batérií v cene: | 3 kusov |
| Návod na použitie: | Áno |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Svetelný tok: | 300 lm |
| Režimy svetla: | Režim blikania, Najvyšší, Stredná, Nízke |
| Stmievateľné: | Áno |
| Minimálny dosah svetla: | 8 m |
| Maximálny dosah svetla: | 55 m |
| Vodeodolný: | Nie |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IPX4 |
| Hmotnosť: | 42 g |
| Akumulátor: | Áno |
| Typ batérie: | Alkalická/Li-Ion, AAA |
| Počet podporovaných batérií: | 3 |
| Kapacita batérie: | 1500 mAh |
| Typ svietidla: | Čelovka |
| Nastaviteľný popruh na hlavu: | Áno |
| Farba: | Grafit |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Batteries should not be left in the device for long periods of time without being used., Do not keep the torch near heat sources., Avoid contact of the torch with water if it is not waterproof. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
