BLACK DIAMOND Spot 400 Čierna, Olivový Čelovka
Kód: SURBL1LAA0026Podrobný popis
BLACK DIAMOND Spot 400 Čierna, Olivový Čelovka| Návod na použitie | Áno |
| Vrátane batérií | Áno |
| Počet batérií v cene | 3 kusov |
| Režimy svetla | Režim blikania, Nízke, Nočný režim, Najvyšší, Stredná |
| Svetelný tok | 400 lm |
| Minimálny dosah svetla | 12 m |
| Stmievateľné | Áno |
| Nočné videnie | Áno |
| Maximálny dosah svetla | 100 m |
| Vodeodolný | Áno |
| Vodotesné až do | 1,1 m |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IPX8 |
| Hmotnosť | 44,5 g |
| Akumulátor | Áno |
| Typ batérie | Alkalická/Li-Ion, AAA |
| Kapacita batérie | 1500 mAh |
| Počet podporovaných batérií | 3 |
| Typ svietidla | Čelovka |
| Nastaviteľný popruh na hlavu | Áno |
| Farba | Olivový, Čierna |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Batteries should not be left in the device for long periods of time without being used., Do not keep the torch near heat sources., Avoid contact of the torch with water if it is not waterproof. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Flashlights and accessories |
|---|---|
| EAN: | 793661519751 |
| Návod na použitie: | Áno |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Počet batérií v cene: | 3 kusov |
| Režimy svetla: | Režim blikania, Nízke, Nočný režim, Najvyšší, Stredná |
| Svetelný tok: | 400 lm |
| Minimálny dosah svetla: | 12 m |
| Stmievateľné: | Áno |
| Nočné videnie: | Áno |
| Maximálny dosah svetla: | 100 m |
| Vodeodolný: | Áno |
| Vodotesné až do: | 1,1 m |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IPX8 |
| Hmotnosť: | 44,5 g |
| Akumulátor: | Áno |
| Typ batérie: | Alkalická/Li-Ion, AAA |
| Kapacita batérie: | 1500 mAh |
| Počet podporovaných batérií: | 3 |
| Typ svietidla: | Čelovka |
| Nastaviteľný popruh na hlavu: | Áno |
| Farba: | Olivový, Čierna |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Batteries should not be left in the device for long periods of time without being used., Do not keep the torch near heat sources., Avoid contact of the torch with water if it is not waterproof. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
