ČELOVKA BLACK DIAMOND SPOT 400 - AZUL
Kód: SURBL1LAA0005Podrobný popis
ČELOVKA BLACK DIAMOND SPOT 400 - AZUL| Počet batérií v cene | 3 kusov |
| Vrátane batérií | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Režimy svetla | Stredná, Režim blikania, Nízke, Nočný režim, Najvyšší |
| Nočné videnie | Áno |
| Maximálny dosah svetla | 100 m |
| Minimálny dosah svetla | 12 m |
| Stmievateľné | Áno |
| Svetelný tok | 400 lm |
| Hmotnosť | 44,5 g |
| Typ batérie | Alkalická/Li-Ion, AAA |
| Počet podporovaných batérií | 3 |
| Akumulátor | Áno |
| Kapacita batérie | 1500 mAh |
| Vodotesné až do | 1,1 m |
| Vodeodolný | Áno |
| Typ svietidla | Čelovka |
| Nastaviteľný popruh na hlavu | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IPX8 |
| Farba | Modrá |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Do not keep the torch near heat sources., Batteries should not be left in the device for long periods of time without being used., Avoid contact of the torch with water if it is not waterproof. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Flashlights and accessories |
|---|---|
| EAN: | 793661519768 |
| Počet batérií v cene: | 3 kusov |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Režimy svetla: | Stredná, Režim blikania, Nízke, Nočný režim, Najvyšší |
| Nočné videnie: | Áno |
| Maximálny dosah svetla: | 100 m |
| Minimálny dosah svetla: | 12 m |
| Stmievateľné: | Áno |
| Svetelný tok: | 400 lm |
| Hmotnosť: | 44,5 g |
| Typ batérie: | Alkalická/Li-Ion, AAA |
| Počet podporovaných batérií: | 3 |
| Akumulátor: | Áno |
| Kapacita batérie: | 1500 mAh |
| Vodotesné až do: | 1,1 m |
| Vodeodolný: | Áno |
| Typ svietidla: | Čelovka |
| Nastaviteľný popruh na hlavu: | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IPX8 |
| Farba: | Modrá |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Do not keep the torch near heat sources., Batteries should not be left in the device for long periods of time without being used., Avoid contact of the torch with water if it is not waterproof. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
