Led Lenser H19R Core Čierna Čelová svietidlo
Kód: OSWLDLLAT0188Podrobný popis
Led Lenser H19R Core Čierna Čelová svietidlo| Balenie batérií | Áno |
| Pochodeň | Áno |
| Obsahuje sieťovú šnúru | Áno |
| Typ lampy | LED |
| Maximálny dosah svetla | 300 m |
| Počet úrovní výkonu | 4 |
| Svetelný tok | 3500 lm |
| Počet lámp | 2 lámp |
| Použité technológie | Front Switch, Constant Light, Transportation Loc, Battery Indicator, Memory Function, Low Battery Warning, Flex Sealing Technology, Advanced Focus System, Charge Indicator, Temperature Control System, Multi-Core Optics, Magnetic Charge System, Red light |
| Hmotnosť | 374 g |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Typ zdroja | Bezdrôtový |
| Indikácia nabíjania | Áno |
| Doba nabíjania | 5,5 h |
| Ukazovateľ úrovne batérie | Áno |
| Životnosť batérie (max.) | 20 h |
| Magnetický nabíjací konektor | Áno |
| Kapacita batérie | 4800 mAh |
| Farba | Čierna |
| Typ svietidla | Čelovka |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP68 |
| Vodeodolný | Áno |
| Základný materiál | Hliník |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Flashlights |
|---|---|
| EAN: | 4058205020961 |
| Balenie batérií: | Áno |
| Pochodeň: | Áno |
| Obsahuje sieťovú šnúru: | Áno |
| Typ lampy: | LED |
| Maximálny dosah svetla: | 300 m |
| Počet úrovní výkonu: | 4 |
| Svetelný tok: | 3500 lm |
| Počet lámp: | 2 lámp |
| Použité technológie: | Front Switch, Constant Light, Transportation Loc, Battery Indicator, Memory Function, Low Battery Warning, Flex Sealing Technology, Advanced Focus System, Charge Indicator, Temperature Control System, Multi-Core Optics, Magnetic Charge System, Red light |
| Hmotnosť: | 374 g |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Typ zdroja: | Bezdrôtový |
| Indikácia nabíjania: | Áno |
| Doba nabíjania: | 5,5 h |
| Ukazovateľ úrovne batérie: | Áno |
| Životnosť batérie (max.): | 20 h |
| Magnetický nabíjací konektor: | Áno |
| Kapacita batérie: | 4800 mAh |
| Farba: | Čierna |
| Typ svietidla: | Čelovka |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP68 |
| Vodeodolný: | Áno |
| Základný materiál: | Hliník |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
