Montis Akumulatorowa latarka nagłowna z sensorem MT001 Čierna Čelovka LED
Kód: OSWMNSLAT0006Podrobný popis
Montis Akumulatorowa latarka nagłowna z sensorem MT001 Čierna Čelovka LED| USB nabíjačka v cene | Nie |
| Vrátane batérií | Áno |
| Prenášanie puzdro | Nie |
| Dodávané káble | USB |
| Návod na použitie | Áno |
| Napájanie svetelného zdroja | 3 W |
| Typ lampy | LED |
| Režimy svetla | Režim blikania, Nízke, Režim SOS, Najvyšší, Stredná |
| Výška | 35 mm |
| Hmotnosť | 74 g |
| Šírka | 60 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Kapacita batérie | 1200 mAh |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo), Zabudovaná batéria |
| Napätie batérie | 3,7 V |
| Počet podporovaných batérií | 1 |
| Akumulátor | Áno |
| Typ svietidla | Čelovka |
| Farba | Čierna |
| Základný materiál | Plast, Guma, Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Pohybový senzor |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Flashlights |
|---|---|
| EAN: | 5901811403514 |
| USB nabíjačka v cene: | Nie |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Dodávané káble: | USB |
| Návod na použitie: | Áno |
| Napájanie svetelného zdroja: | 3 W |
| Typ lampy: | LED |
| Režimy svetla: | Režim blikania, Nízke, Režim SOS, Najvyšší, Stredná |
| Výška: | 35 mm |
| Hmotnosť: | 74 g |
| Šírka: | 60 mm |
| Hĺbka: | 40 mm |
| Kapacita batérie: | 1200 mAh |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo), Zabudovaná batéria |
| Napätie batérie: | 3,7 V |
| Počet podporovaných batérií: | 1 |
| Akumulátor: | Áno |
| Typ svietidla: | Čelovka |
| Farba: | Čierna |
| Základný materiál: | Plast, Guma, Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Pohybový senzor |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
