Helikon Termohrnček s viečkom 250 ml Strieborná, čierna
Kód: AGDHLKTKT0001Podrobný popis
Helikon Termohrnček s viečkom 250 ml Strieborná, čierna| Farba | Čierna, Strieborná |
| Nepriepustné | Áno |
| Veko v cene | Áno |
| Zaťahovacia rukoväť | Áno |
| Tepelná izolácia | Áno |
| Materiál interiéru | Nerezová oceľ |
| Hlasitosť | 250 ml |
| Vhodné pre nápoje | Káva, Šťava, Čaj |
| Povrchový materiál | Plastové |
| Hmotnosť | 133 g |
| Priemer | 7,5 cm |
| Výška | 90 mm |
| Upozornenia | The product is not intended for the storage of hazardous substances or chemicals., Do not use for hot, explosive or poisonous liquids. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| EAN: | 5908218702776 |
| Farba: | Čierna, Strieborná |
| Nepriepustné: | Áno |
| Veko v cene: | Áno |
| Zaťahovacia rukoväť: | Áno |
| Tepelná izolácia: | Áno |
| Materiál interiéru: | Nerezová oceľ |
| Hlasitosť: | 250 ml |
| Vhodné pre nápoje: | Káva, Šťava, Čaj |
| Povrchový materiál: | Plastové |
| Hmotnosť: | 133 g |
| Priemer: | 7,5 cm |
| Výška: | 90 mm |
| Upozornenia: | The product is not intended for the storage of hazardous substances or chemicals., Do not use for hot, explosive or poisonous liquids. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
