Kambukka Termohrnček Etna 300 ml - Pitch Black
Kód: SURKABNIS0006Podrobný popis
Kambukka Termohrnček Etna 300 ml - Pitch Black| Množstvo | 1 |
| Funkcia uchovania teploty | Áno |
| Povrchový materiál | Silikón |
| Farba | Čierna |
| Nepriepustné | Áno |
| Jednoduché otváranie | Áno |
| Čas uchovania chladu | 11 h |
| Typ produktu | Termálny hrnček |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Účel | Pre studené/horúce nápoje |
| Materiál interiéru | Nerezová oceľ |
| Hlasitosť | 300 ml |
| Výška (bez veka) | 11,6 cm |
| Výška | 153 mm |
| Hmotnosť | 249 g |
| Priemer | 7,1 cm |
| Neobsahuje | Bisfenol A (BPA) |
| Upozornenia | Be careful when connecting to the power source., The product is not intended for the storage of hazardous substances or chemicals., Do not use for hot, explosive or poisonous liquids. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| EAN: | 5407005142011 |
| Množstvo: | 1 |
| Funkcia uchovania teploty: | Áno |
| Povrchový materiál: | Silikón |
| Farba: | Čierna |
| Nepriepustné: | Áno |
| Jednoduché otváranie: | Áno |
| Čas uchovania chladu: | 11 h |
| Typ produktu: | Termálny hrnček |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Účel: | Pre studené/horúce nápoje |
| Materiál interiéru: | Nerezová oceľ |
| Hlasitosť: | 300 ml |
| Výška (bez veka): | 11,6 cm |
| Výška: | 153 mm |
| Hmotnosť: | 249 g |
| Priemer: | 7,1 cm |
| Neobsahuje: | Bisfenol A (BPA) |
| Upozornenia: | Be careful when connecting to the power source., The product is not intended for the storage of hazardous substances or chemicals., Do not use for hot, explosive or poisonous liquids. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
