Kambukka Etna 500 ml Čierna Nerezová oceľ
Kód: SURKABNIS0008Podrobný popis
Kambukka Etna 500 ml Čierna Nerezová oceľ| Množstvo | 1 |
| Povrchový materiál | Silikón |
| Farba | Čierna |
| Materiál interiéru | Nerezová oceľ |
| Nepriepustné | Áno |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Čas uchovania tepla | 9 h |
| Čas uchovania chladu | 18 h |
| Odolný proti mrazu | Nie |
| Odolný proti mikrovlnám | Nie |
| Výška | 219 mm |
| Hlasitosť | 500 ml |
| Výška (bez veka) | 18,2 cm |
| Priemer | 7,1 cm |
| Neobsahuje | Bisfenol A (BPA) |
| Upozornenia | Do not use for hot, explosive or poisonous liquids. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| EAN: | 5407005140079 |
| Množstvo: | 1 |
| Povrchový materiál: | Silikón |
| Farba: | Čierna |
| Materiál interiéru: | Nerezová oceľ |
| Nepriepustné: | Áno |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Čas uchovania tepla: | 9 h |
| Čas uchovania chladu: | 18 h |
| Odolný proti mrazu: | Nie |
| Odolný proti mikrovlnám: | Nie |
| Výška: | 219 mm |
| Hlasitosť: | 500 ml |
| Výška (bez veka): | 18,2 cm |
| Priemer: | 7,1 cm |
| Neobsahuje: | Bisfenol A (BPA) |
| Upozornenia: | Do not use for hot, explosive or poisonous liquids. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
