Kambukka Etna Grip Termoska 500 ml Zelená
Kód: AGDKABTKT0067Podrobný popis
Kambukka Etna Grip Termoska 500 ml Zelená| Množstvo | 1 |
| Jednoduché otváranie | Áno |
| Typ produktu | Termálny hrnček |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Čas uchovania tepla | 9 h |
| Farba | Maskovanie, Zelená |
| Nepriepustné | Áno |
| Účel | Pre studené/horúce nápoje |
| Materiál interiéru | Nerezová oceľ |
| Funkcia uchovania teploty | Áno |
| Čas uchovania chladu | 18 h |
| Priemer | 7,1 cm |
| Výška (bez veka) | 18,2 cm |
| Výška | 219 mm |
| Hmotnosť | 321 g |
| Hlasitosť | 500 ml |
| Neobsahuje | Bisfenol A (BPA) |
| Upozornenia | Be careful when connecting to the power source., Do not use for hot, explosive or poisonous liquids., The product is not intended for the storage of hazardous substances or chemicals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| EAN: | 5407005144459 |
| Množstvo: | 1 |
| Jednoduché otváranie: | Áno |
| Typ produktu: | Termálny hrnček |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Čas uchovania tepla: | 9 h |
| Farba: | Maskovanie, Zelená |
| Nepriepustné: | Áno |
| Účel: | Pre studené/horúce nápoje |
| Materiál interiéru: | Nerezová oceľ |
| Funkcia uchovania teploty: | Áno |
| Čas uchovania chladu: | 18 h |
| Priemer: | 7,1 cm |
| Výška (bez veka): | 18,2 cm |
| Výška: | 219 mm |
| Hmotnosť: | 321 g |
| Hlasitosť: | 500 ml |
| Neobsahuje: | Bisfenol A (BPA) |
| Upozornenia: | Be careful when connecting to the power source., Do not use for hot, explosive or poisonous liquids., The product is not intended for the storage of hazardous substances or chemicals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
