Kambukka Etna Iced Latte - termohrnček, 300 ml
Kód: AGDKABTKT0040Podrobný popis
Kambukka Etna Iced Latte - termohrnček, 300 ml| Množstvo | 1 |
| Účel | Pre studené/horúce nápoje |
| Jednoduché otváranie | Áno |
| Typ produktu | Termálny hrnček |
| Funkcia uchovania teploty | Áno |
| Farba | Béžová, Modrá |
| Nepriepustné | Áno |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Čas uchovania chladu | 11 h |
| Materiál interiéru | Nerezová oceľ |
| Priemer | 7,1 cm |
| Hmotnosť | 249 g |
| Hlasitosť | 300 ml |
| Výška (bez veka) | 11,6 cm |
| Výška | 153 mm |
| Neobsahuje | Bisfenol A (BPA) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| EAN: | 5407005143247 |
| Množstvo: | 1 |
| Účel: | Pre studené/horúce nápoje |
| Jednoduché otváranie: | Áno |
| Typ produktu: | Termálny hrnček |
| Funkcia uchovania teploty: | Áno |
| Farba: | Béžová, Modrá |
| Nepriepustné: | Áno |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Čas uchovania chladu: | 11 h |
| Materiál interiéru: | Nerezová oceľ |
| Priemer: | 7,1 cm |
| Hmotnosť: | 249 g |
| Hlasitosť: | 300 ml |
| Výška (bez veka): | 11,6 cm |
| Výška: | 153 mm |
| Neobsahuje: | Bisfenol A (BPA) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
