Maestro MR-1646-80 Obedový termoska 800 ml
Kód: AGDMEOTKT0089Podrobný popis
Maestro MR-1646-80 Obedový termoska 800 ml| Termoska | Áno |
| Lyžica v cene | Áno |
| Nádoba | Áno |
| Materiál | Nerezová oceľ, Silikón |
| Vákuovo izolované | Áno |
| Hlasitosť | 800 ml |
| Farba | Biela, Béžová |
| Hmotnosť | 460 g |
| Výška | 261 mm |
| Šírka | 82 mm |
| Množstvo | 1 |
| Upozornenia | Be careful when connecting to the power source., Do not use for hot, explosive or poisonous liquids., The product is not intended for the storage of hazardous substances or chemicals. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| EAN: | 4897144670734 |
| Termoska: | Áno |
| Lyžica v cene: | Áno |
| Nádoba: | Áno |
| Materiál: | Nerezová oceľ, Silikón |
| Vákuovo izolované: | Áno |
| Hlasitosť: | 800 ml |
| Farba: | Biela, Béžová |
| Hmotnosť: | 460 g |
| Výška: | 261 mm |
| Šírka: | 82 mm |
| Množstvo: | 1 |
| Upozornenia: | Be careful when connecting to the power source., Do not use for hot, explosive or poisonous liquids., The product is not intended for the storage of hazardous substances or chemicals. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
