Termofľaša Kambukka Elton Insulated 1000 ml Nightfall 3.0 (11-03037)
Kód: AGDKABTKT0056Podrobný popis
Termofľaša Kambukka Elton Insulated 1000 ml Nightfall 3.0 (11-03037)| Množstvo | 1 |
| Čas uchovania tepla | 16 h |
| Funkcia uchovania teploty | Áno |
| Typ produktu | Termálna fľaša |
| Farba | Čierna |
| Protišmykové uchytenie | Áno |
| Jednoduché otváranie | Áno |
| Nepriepustné | Áno |
| Čas uchovania chladu | 48 h |
| Materiál interiéru | Nerezová oceľ |
| Priemer | 8,3 cm |
| Výška | 285 mm |
| Hlasitosť | 1000 ml |
| Výška (bez veka) | 24,5 cm |
| Neobsahuje | Bisfenol A (BPA) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| EAN: | 5407005144008 |
| Množstvo: | 1 |
| Čas uchovania tepla: | 16 h |
| Funkcia uchovania teploty: | Áno |
| Typ produktu: | Termálna fľaša |
| Farba: | Čierna |
| Protišmykové uchytenie: | Áno |
| Jednoduché otváranie: | Áno |
| Nepriepustné: | Áno |
| Čas uchovania chladu: | 48 h |
| Materiál interiéru: | Nerezová oceľ |
| Priemer: | 8,3 cm |
| Výška: | 285 mm |
| Hlasitosť: | 1000 ml |
| Výška (bez veka): | 24,5 cm |
| Neobsahuje: | Bisfenol A (BPA) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
