Termohrnček Kambukka Etna Grip 500 ml Pale Purple (11-01049)
Kód: AGDKABTKT0053Podrobný popis
Termohrnček Kambukka Etna Grip 500 ml Pale Purple (11-01049)| Množstvo | 1 |
| Typ produktu | Termálny hrnček |
| Materiál interiéru | Nerezová oceľ |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Účel | Pre studené/horúce nápoje |
| Farba | Purpurová |
| Funkcia uchovania teploty | Áno |
| Nepriepustné | Áno |
| Čas uchovania chladu | 18 h |
| Jednoduché otváranie | Áno |
| Hmotnosť | 344 g |
| Výška | 219 mm |
| Priemer | 7,1 cm |
| Výška (bez veka) | 18,2 cm |
| Hlasitosť | 500 ml |
| Neobsahuje | Bisfenol A (BPA) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| EAN: | 5407005143865 |
| Množstvo: | 1 |
| Typ produktu: | Termálny hrnček |
| Materiál interiéru: | Nerezová oceľ |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Účel: | Pre studené/horúce nápoje |
| Farba: | Purpurová |
| Funkcia uchovania teploty: | Áno |
| Nepriepustné: | Áno |
| Čas uchovania chladu: | 18 h |
| Jednoduché otváranie: | Áno |
| Hmotnosť: | 344 g |
| Výška: | 219 mm |
| Priemer: | 7,1 cm |
| Výška (bez veka): | 18,2 cm |
| Hlasitosť: | 500 ml |
| Neobsahuje: | Bisfenol A (BPA) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
