Yamaha YRS-24B - flauta
Kód: IDEYAMFLE0002Podrobný popis
Yamaha YRS-24B - flauta| Typ produktu | Rovná flauta |
| Farba | Krém |
| Dĺžka | 140 mm |
| Hmotnosť | 100 g |
| Materiál | Plast |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Flutes |
|---|---|
| EAN: | 4957812018418 |
| Typ produktu: | Rovná flauta |
| Farba: | Krém |
| Dĺžka: | 140 mm |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Materiál: | Plast |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
