KitchenAid 5KSM125ECU Stojaci mixér 300 W Strieborná
Kód: AGDKITROK0044Podrobný popis
KitchenAid 5KSM125ECU Stojaci mixér 300 W Strieborná| Háky na cesto | Áno |
| Šľahače | Áno |
| Šľahač | Áno |
| Počet rýchlostí | 10 |
| Farba názov | CONTOUR SILVER |
| Nastaviteľná rýchlosť | Áno |
| Model | Stojaci mixér |
| Rozmery balenia (DxŠxV) | 413 x 406 x 273 mm |
| Dĺžka šnúry | 1,45 m |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Rýchlosť otáčania | 220 ot/min |
| Farba | Strieborná |
| Typ motora | AC |
| Funkcie mixéru | Tlčenie, Hnetenie, Miešanie, Miešanie |
| Planetárna rotácia | Áno |
| Systém ovládania | Páka |
| Obsah nádoby | 4,8 L |
| Príslušenstvo pre umývanie v umývačke | Áno |
| Hĺbka | 370 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Výška | 360 mm |
| Hmotnosť | 10,4 kg |
| Typ konektora | Typ C |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Vstupné frekvencia napájacieho zdroja | 50 - 60 Hz |
| Príkon | 300 W |
| Materiál | Pozinkovaná oceľ |
| Materiál nádoby | Nerezová oceľ |
| Základný materiál | Zinok |
| Šírka balenia | 406 mm |
| Hĺbka balenia | 273 mm |
| Výška balenia | 413 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 11,5 kg |
| Upozornenia | Do not use with a damaged power cord or plug., Disconnect the unit from the power supply before cleaning., Do not immerse the unit in water or other liquids. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Food processors |
|---|---|
| EAN: | 5413184124557 |
| Háky na cesto: | Áno |
| Šľahače: | Áno |
| Šľahač: | Áno |
| Počet rýchlostí: | 10 |
| Farba názov: | CONTOUR SILVER |
| Nastaviteľná rýchlosť: | Áno |
| Model: | Stojaci mixér |
| Rozmery balenia (DxŠxV): | 413 x 406 x 273 mm |
| Dĺžka šnúry: | 1,45 m |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Rýchlosť otáčania: | 220 ot/min |
| Farba: | Strieborná |
| Typ motora: | AC |
| Funkcie mixéru: | Tlčenie, Hnetenie, Miešanie, Miešanie |
| Planetárna rotácia: | Áno |
| Systém ovládania: | Páka |
| Obsah nádoby: | 4,8 L |
| Príslušenstvo pre umývanie v umývačke: | Áno |
| Hĺbka: | 370 mm |
| Šírka: | 240 mm |
| Výška: | 360 mm |
| Hmotnosť: | 10,4 kg |
| Typ konektora: | Typ C |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Vstupné frekvencia napájacieho zdroja: | 50 - 60 Hz |
| Príkon: | 300 W |
| Materiál: | Pozinkovaná oceľ |
| Materiál nádoby: | Nerezová oceľ |
| Základný materiál: | Zinok |
| Šírka balenia: | 406 mm |
| Hĺbka balenia: | 273 mm |
| Výška balenia: | 413 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 11,5 kg |
| Upozornenia: | Do not use with a damaged power cord or plug., Disconnect the unit from the power supply before cleaning., Do not immerse the unit in water or other liquids. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
