KitchenAid Artisan 5ksm125 Stojaci mixér 300 W Červená
Kód: AGDKITROK0028Podrobný popis
KitchenAid Artisan 5ksm125 Stojaci mixér 300 W Červená| Šľahače | Áno |
| Šľahač | Áno |
| Háky na cesto | Áno |
| Vrátane misy | Áno |
| Obsah nádoby | 4,8 L |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Funkcie mixéru | Tlčenie, Hnetenie, Miešanie, Miešanie |
| Farba názov | EMPIRE RED |
| Model | Stojaci mixér |
| Dĺžka šnúry | 1,45 m |
| Planetárna rotácia | Áno |
| Počet rýchlostí | 10 |
| Príslušenstvo pre umývanie v umývačke | Áno |
| Nastaviteľná rýchlosť | Áno |
| Maximálny príkon | 300 W |
| Farba | Červená |
| Hmotnosť | 10,4 kg |
| Hĺbka | 370 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Výška | 360 mm |
| Príkon | 300 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Základný materiál | Kov, Zinok |
| Materiál nádoby | Nerezová oceľ |
| Hmotnosť vrátane balenia | 11,5 kg |
| Hĺbka balenia | 273 mm |
| Výška balenia | 413 mm |
| Šírka balenia | 406 mm |
| Upozornenia | Do not immerse the unit in water or other liquids., Do not use with a damaged power cord or plug., Disconnect the unit from the power supply before cleaning. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Food processors |
|---|---|
| EAN: | 5413184200787 |
| Šľahače: | Áno |
| Šľahač: | Áno |
| Háky na cesto: | Áno |
| Vrátane misy: | Áno |
| Obsah nádoby: | 4,8 L |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Funkcie mixéru: | Tlčenie, Hnetenie, Miešanie, Miešanie |
| Farba názov: | EMPIRE RED |
| Model: | Stojaci mixér |
| Dĺžka šnúry: | 1,45 m |
| Planetárna rotácia: | Áno |
| Počet rýchlostí: | 10 |
| Príslušenstvo pre umývanie v umývačke: | Áno |
| Nastaviteľná rýchlosť: | Áno |
| Maximálny príkon: | 300 W |
| Farba: | Červená |
| Hmotnosť: | 10,4 kg |
| Hĺbka: | 370 mm |
| Šírka: | 240 mm |
| Výška: | 360 mm |
| Príkon: | 300 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Základný materiál: | Kov, Zinok |
| Materiál nádoby: | Nerezová oceľ |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 11,5 kg |
| Hĺbka balenia: | 273 mm |
| Výška balenia: | 413 mm |
| Šírka balenia: | 406 mm |
| Upozornenia: | Do not immerse the unit in water or other liquids., Do not use with a damaged power cord or plug., Disconnect the unit from the power supply before cleaning. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
