Krájač na zeleninu CAMRY CR 4815 Biela
Kód: AGDADLROK0016Podrobný popis
Krájač na zeleninu CAMRY CR 4815 Biela| Výška | 293 mm |
| Hĺbka | 167 mm |
| Šírka | 248 mm |
| Príkon | 150 W |
| Počet trysiek | 5 |
| Základný materiál | ABS |
| Farba | Biela |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Upozornenia | Disconnect the unit from the power supply before cleaning., Do not immerse the unit in water or other liquids., Do not use with a damaged power cord or plug., Keep the device away from children., Unplug the device from the power supply after use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Food processors |
|---|---|
| EAN: | 5905575900692 |
| Výška: | 293 mm |
| Hĺbka: | 167 mm |
| Šírka: | 248 mm |
| Príkon: | 150 W |
| Počet trysiek: | 5 |
| Základný materiál: | ABS |
| Farba: | Biela |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Upozornenia: | Disconnect the unit from the power supply before cleaning., Do not immerse the unit in water or other liquids., Do not use with a damaged power cord or plug., Keep the device away from children., Unplug the device from the power supply after use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
